Tuesday, 25 June 2013

Pärnu fun

Heyy!! I'm still here in Pärnu with Anu and William and we're having so much fun.
It's super hot today and we went to the beach. I even went swimming in the sea... In June in Estonia!! It was quite cold, but a good refreshment.
I have a fun little video of William swimming. He always wants to go in at first and then out really quickly. He also looks super funny when he's wet :)
Today I'm wearing a striped top with high waisted grey shorts and awesome big sandals. Plus my sunglasses and a big beach bag.
/
Heii!! Ma olen ikka siin Pärnus koos Anu ja Williamiga ja meil on siin väga lõbus.
Täna on siin väga palav ja me käisime rannas. Ma käisin isegi meres ujumas... Juunis Eestis!! Vesi oli päris külm, aga mõnus jahutav.
Mul on teile üks väike lõbus video ujuvast Williamist. Ta tahab alati alguses sisse minna ja siis kiiretsi välja. Ta on märjalt ka väga naljakas :)
Täna on mul seljas triibuline topp kõrge värvliga hallide lühikeste pükste ja suurte sandaalidega. Lisaks mu päikeseprillid ja suur rannakott.
Sunday, 23 June 2013

Beachy

Hello!! Yesterday I traveled to Pärnu with William and Anu for a concert and also to start relaxing here in the summer capital of Estonia.
Now about the concert. The performer was this really good Estonian indie folk band Ewert And The Two Dragons. It was a really fun night and a great experience to see them live.
Yesterday I wore a black and white beachy outfit and we also took the pictures at the beach. I wore a high waisted maxi skirt and a cropped white top. This is the perfect top for high waisted bottoms.
/
Tere!! Eile ma reisisin Williami ja Anuga Pärnusse kontserdile ja ka et alustada selles suvepealinnas suvitamist.
Nüüd kontserdist. Esinejaks oli Ewert And The Two Dragons, kes mulle väga meeldib. See oli väga lõbus õhutu ja hea kogemus oli neid live'is näha.
Eile kandsin ma must-valget rannaliku outfiti ja me tegime ka pilte rannas. Mul oli seljas kõrge värvliga pikk seelik ja lühike valge särk. See on perfektne ülemine ots kõrge värvliga alumiste otsade jaoks.

Thursday, 20 June 2013

Tomboy

Hello again! I'm always happy when I post many days in a row :)
Today was a windy and rainy grey day, but fortunately it will be very hot and sunny tomorrow and at the weekend.
Today I am trying out tomboy style. The Lucky community encouraged their contributors to show them our tomboy style and I just recently got super cool boyfriends jeans, so I decided I to try it out. I made a very simple pure outfit - I matched my jeans with a button up shirt, comfy cardigan, oxford shoes and a brown bag that looks a tiny bit like a briefcase.
How do you like my tomboy style?
/
Tere jälle! Ma olen alati nii õnnelik, kui mitu päeva järjest postitan :)
Täna oli tuuline vihmane hall päev, aga õnneks lubab homseks ja nädalavahetuseks ilusat päikesepaistelist sooja ilma.
Täna proovin ma poisilikku tomboy stiili. The Lucky community kutsus oma lugejaid üles oma sellist stiili neile näitama ja ma just hiljuti sain omale super lahedad meestelõikega boyfriend teksad, seega ma otsustasin seda katsetada. Ma tegin väga lihtsa puhta outfiti - sobitasin oma teksad lihtsa triiksärgi, mõnusa kampsuni, oxfordi stiilis jalanõude ja pruuni kotiga, mis meenutab mulle natukene portfelli.
Kuidas teile minu tomboy stiil meeldib?Wednesday, 19 June 2013

Golden jubilee

Heyy! Today I went to two 9th grade graduations. Both of my friends looked stunning and I'm so happy for them. My graduation is coming next year!!
On Friday I'm going to work at my mom's restaurant again and on Saturday I'm going to Pärnu for a concert.  I can't wait to go to Pärnu with Anu and I'm really excited about the concert too.
Today for the graduations I had to dress a little bit formal and I decided to wear my new skater skirt with tiger head print. I combined it with a golden top, big statement necklace and some more golden details. I was in the mood for a lot of accessories today.
/
Heii! Täna ma käisin kahel üheksanda klassi lõpetamisel. Mu mõlemad sõbrannad nägid nii ilusad välja ja mul on nende pärast nii hea meel. Minu lõpetamine tuleb järgmisel aastal!
Reedel lähen ma jälle oma ema restorani tööle ja laupäeval lähen ma Pärnusse kontserdile. Ma nii ootan Anuga Pärnusse minemist ja olen kontserdi pärast ka väga elevil.
Täna pidin ma lõpetamiste jaoks natuke pidulikumalt riidesse paneme ja ma otsustasin selga panna oma uue skater stiilis seeliku tiigri pea piltiega. Ma kombineerisin selle kuldse topi, suure kaelakee ja veel mõningate kuldsete detailidega. Mul oli täna tuju palju ehteid kanda.

Sunday, 16 June 2013

Riga photo and video diary

So here's the big photo and video diary post about Riga I promised you guys! I have over 30 pictures and a little video.
I think Riga's the most beautiful city in the Baltics. I have a thing for big cities with rivers flowing through the city center... It's magical. We had a really good time there yesterday: the weather was nice and sunny + the city was GORGEOUS.
Hope you like the post!
/
Siin on siis see suur piltide ja videoga Riia postitus, mida ma teile lubasin! Mul on üle 30 pildi ja väike videokene.
Minu arust on Riia Baltimaade kõige ilusam linn. Mulle tohutult meeldivad suurlinnad, mille kesklinnast voolab jõgi läbi... See on maagiline. Meil oli seal eile väga tore: ilm oli ilus ja päikesepaisteline ning linn oli IMEILUS.
Loodan, et postitus meeldib!Team high waisted shorts
Saturday, 15 June 2013

Lana Del Rey in Riga

Hey!! I was in the small village of Käsmu for a few days and there really wasn't anything to post about. But yesterday we drove to Riga, Latvia!! We came here with my mom, brother, aunt and friend to see Lana Del Rey's concert! I love her so so much and the concert was really worth the long drive + we got to see the always beautiful city of Riga and do some shopping.
Only me and my friend went to the concert, I really liked it, she sounded so good live and she was so nice, talked to her fans a lot.
Yesterday to the concert I wore a military colored top with leather details, simple blue jeans, super comfy black cardigan, my sparkly sneakers and Fossil watch.
I also have some really bad pictures I took with my phone at the concert. I'm gonna do a big photo and video diary post about Riga tomorrow when I get home!
/
Hei!! Ma olin paar päeva väikses Käsmu külakeses ja mul polnud mitte millestki postitada. Aga eile em sõitsime Riiga, Lätti!! Me tulime siia ema, venna, sugulase ja klassiõega Lana Del Rey kontserdile! Ta meeldib mulle väga ja kontsert oli tõesti väärt seda pikka sõitu + me saime näha seda alati ilusat Riia linna ja natuke šopata.
Kontserdil käisime sõbrannaga kahekesi. Mulle meeldis see väga, ta laulis live'is väga hästi ja ta oli nii tore, rääkis palju oma fännidega.
Eile kontserdil oli mul seljas sõjaväe värvi top nahast detailidega, lihtsad sinised teksad, super mõnus must hõilst, mu läikivad tennised ja Fossili kell.
Mul on ka paar kohutavat pilti, mis ma teelfoniga kontserdil tegin. Ma teen homme koju jõudes Riiast suure piltide ja videoga postituse!
Monday, 10 June 2013

I like turtles

Hey summerers! It's summer :) . I still don't really get it that I don't have to go to school for almost three months! It feels so good to be free. I can go to sleep as late as I want(have all night movie marathons) and do whatever I want during the day.
On Saturday I worked at my mom's restaurant the whole day: for 13 hours! It was very tiring, but it's always very fun there and I get to buy something pretty now :)
Today is my mom's birthday! She's the best mom ever. She's more like a friend to me than a mother and I think that's the way it should be. We got nice new pedicures today for the special occasion and we had a dinner party at the restaurant.
Tomorrow I am going to a little village called Käsmu. My dad rented a house there for a week, so I'm gonna spend a few days in the countryside: ride my bike in the forest, go to the beach and do stupid stuff with Anu :)
I love wearing natural colors in the summer. It feels right. Today I'm wearing a flowy beige top(it used to be my mom's but I borrowed it once and now it's been in my closet for a long time), khaki cargo pants, brown bag, handmade turtle earrings my mom brought me from Costa Rica and beige sandals. These shoes are my mom's, but I am completely in love with them and she let me borrow them today!!
/
Tere suvitajad! On suvi :) . Mulle ei ole veel päriselt kohale jõudnud, et ma ei pea enam peaaegu kolm kuud kooli minema! Nii mõnus on olla vaba. Ma võin minna magama nii hilja, kui ise tahan(pidada terve öö movie marathone) ja päeval teha ka seda, mida ise tahan.
Laupäeval ma töötasin terve päeva oma ema restoranis: 13 tundi! See oli väga väsitav, aga seal on alati väga lõbus ja ma saan nüüd endale midagi ilusat osta :)
Täna on mu ema sünnipäev! Ta on parim ema ever. Ta on mulle rohkem sõbranna kui ema eest ja ma arvan, et nii peakski olema. Me käisime selle special occasioni puhul pediküüris ja õhtul oli restoranis õhtusöök.
Täna lähen ma väiksesse külasse nimega Käsmu. Mu isa rentis sinna nädalakeseks maja, seega ma veedan paar päeva maal: sõidan metsas rattaga, lähen randa ja teen Anuga lolle asju :)
Mulle meeldib suvel naturaalseid toone kanda. See tundub õige. Täna on mul seljas õhuline beež top(see oli varem mu ema oma, aga ma ükskord laenasin seda ja nüüd on see minu kappi jäänud), khaki värvi cargo püksid, pruun kott, handmade kilpkonnadega kõrvarõngad, mis mu ema mulle Costa Ricast tõi ja beežid sandaalid. Need kingad on mu ema omad, aga mulle meeldivad need nii nii väga ja ta lubas mul neid täna laenata!!


Wednesday, 5 June 2013

Dots . . .

Hello! It is so freakin' warm already. Summer has arrived!! It's so nice to run around in shorts, T-shirts and flip-flops outside and sunbathe on the terrace.
On Sunday was my little bro's first birthday!! I can't believe it's already been a year since he was born. I remember that day so well. We had a big yard party on Sunday with all our family and friends :)
Yesterday was our class trip to Pärnu. It's my favourite little summer city in Estonia and I'm gonna spend a lot of time there this summer too.
Today I wore a half see-through maxi skirt with a shirt with polka dots and brown bag. After school I changed into simple jean shorts, light top and flip-flops.
/
Tere! On juba nii paganama soe. Suvi on saabunud!! Nii mõnus on joosta õues ringi lühikestes pükstes, maikades ja plätudes ja päevitada terrassil.
Pühapäeval oli mu väikse venna sünnipäev!! Ma ei suuda uskuda, et tema sünnist on juba aasta möödas. Ma mäletan seda päeva nii hästi. Meil oli pühapäeval suur aiapidu pere ja sõpradega :)
Eile oli meil klassi tripp Pärnusse. See on mu lemmik väike suvelinnake ja ma kavatsen seal ka sellel suvel palju aega veeta.
Täna oli mul seljas poolenisti läbipaistev must maxi skirt täpilise pluusi ja pruuni kotiga. Pärast kooli vahetasin ma kohe omale selga lühikesed teksapüksid, õhukese maika ja plätud.